29 06 2021

182

Ziraat Bank Aksaray Bölge Başkanı ALKAN ,Bölge Pazarlama Müdürü AKBULUT ve Yerköy Şube Müdürü ERASLAN 'dan Borsamıza Ziyeret!

T.C Ziraat Bankası Aksaray Bölge Başkanı Mesut ALKAN, Bölge Pazarlama Müdürü Osman AKBULUT ve Ziraat Bankası Yerköy Şube Müdürü Hilmi ESASLAN, Yerköy Ticaret Borsasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Derviş ESATBEYOĞLU ile makamında görüştüler.


Başkan ESATBEYOĞLU: ''Bu tür buluşmalar karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilmemiz değerlendirmeler yapabilmemiz adına önem arz etmektedir. Ziyaretinizin zamanını  bölgemizde bugünlerde devam etmekte olan hububat sezonuna denk getirmiş olmanız beni ayrıca memnun etmiştir, bankacılar ile çiftçi ve zahirecinin sektör çarklarının hızlı döndüğü bugünlerde  bir araya gelebiliyor olması umut verici bir gelişmedir.'' dedi.


T.C Ziraat Bankası Aksaray Bölge Başkanı Mesut ALKAN, Bölge Pazarlama Müdürü Osman AKBULUT ve Ziraat Bankası Yerköy Şube Müdürü Hilmi ESASLAN'a borsamıza yapmış oldukları ziyaretten ötürü teşekkür ederiz.